Την πρώτη της μεταγραφή γνωστοποίησε η Ηλεκτρούπολη για τη νέα σεζόν στη Β΄Εσκανά.
Ειδικότερα, η ομάδα ενισχύθηκε στη θέση του Center, με τον Γιώργο Σαμουρέλη να αποτελεί τον εκλεκτό.
![](https://static.themomentum.gr/wp-content/uploads/2023/06/21.jpg)
«Το διοικητικό συμβούλιο και ο πρόεδρος θέλουν να ευχηθούν υγεία στο νέο μεταγραφικό απόκτημα του συλλόγου μας και καλή επιτυχία στο να πραγματοποιηθούν οι στόχοι για την νέα αγωνιστική σεζόν 2023-2024» αναφέρει μεταξύ άλλων η ομάδα στην επίσημη ανακοίνωσή της.