Το πρόγραμμα των 4 Ομίλων της Β’ Εθνικής

Πραγματοποιήθηκε σήμερα (19/8) η κλήρωση των Εθνικών πρωταθλημάτων. Όσον αφορά την Β’ Εθνική, απαρτίζεται από 4 ομίλους.

Αναλυτικά το πρόγραμμά τους:

Α’ Όμιλος

1η Αγωνιστική – 17/10/21

Ρεπό: ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ – ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ

ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ – ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ

ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ

ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ – ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82

ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ – ΑΠΑΣ ΝΑΞΟΥ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙ

ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ – ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΠΑΛΑΙΜΩ

2η Αγωνιστική – 24/10/21

Ρεπό: ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ

ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ

ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ

ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ – ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ

ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ

ΑΠΑΣ ΝΑΞΟΥ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙ – ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ

ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΠΑΛΑΙΜΩ – ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ

3η Αγωνιστική – 31/10/21

Ρεπό: ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ

ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ – ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ – ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ

ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ – ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82

ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΑΠΑΣ ΝΑΞΟΥ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙ

ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ – ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΠΑΛΑΙΜΩ

ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ – ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ

4η Αγωνιστική – 07/11/21

Ρεπό: ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙΑΣ

ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ

ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ

ΑΠΑΣ ΝΑΞΟΥ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙ – ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ

ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΠΑΛΑΙΜΩ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ

ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ – ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ

ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ – ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ

5η Αγωνιστική – 14/11/21

Ρεπό: ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ

ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ – ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82

ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ – ΑΠΑΣ ΝΑΞΟΥ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙ

ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ – ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΠΑΛΑΙΜΩ

ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ

ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ – ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ

ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ

6η Αγωνιστική – 21/11/21

Ρεπό: ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ

ΑΠΑΣ ΝΑΞΟΥ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ

ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΠΑΛΑΙΜΩ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ

ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ – ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ

ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ

ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ

ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ – ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ

7η Αγωνιστική – 28/11/21

Ρεπό: ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ

ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ – ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΠΑΛΑΙΜΩ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ – ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ

ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ – ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ

ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ

ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΑΠΑΣ ΝΑΞΟΥ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙ

ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ – ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82

8η Αγωνιστική – 05/12/21

Ρεπό: ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ

ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ

ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ

ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ – ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ

ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΠΑΛΑΙΜΩ – ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ

ΑΠΑΣ ΝΑΞΟΥ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙ – ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ

ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ

9η Αγωνιστική – 12/12/21

Ρεπό: ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82

ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ – ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ – ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ

ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ

ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ

ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ – ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΠΑΛΑΙΜΩ

ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ – ΑΠΑΣ ΝΑΞΟΥ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙ

10η Αγωνιστική – 19/12/21

Ρεπό: ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ

ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ

ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ

ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ – ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ

ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ – ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ

ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΠΑΛΑΙΜΩ – ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ

ΑΠΑΣ ΝΑΞΟΥ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙ – ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82

11η Αγωνιστική – 22/12/21

Ρεπό: ΑΠΑΣ ΝΑΞΟΥ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ

ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ – ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ

ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ

ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ – ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ

ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ – ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ

ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΠΑΛΑΙΜΩ

12η Αγωνιστική – 09/01/22

Ρεπό: ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ

ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ

ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ

ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ – ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ

ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ – ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ

ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ – ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82

ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΠΑΛΑΙΜΩ – ΑΠΑΣ ΝΑΞΟΥ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙ

13η Αγωνιστική – 16/01/22

Ρεπό: ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΠΑΛΑΙΜΩΝ

ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ

ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ

ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ

ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ – ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ

ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ

ΑΠΑΣ ΝΑΞΟΥ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙ – ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ

14η Αγωνιστική – 23/01/22

Ρεπό: ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ

ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ

ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ – ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ

ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ

ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ

ΑΠΑΣ ΝΑΞΟΥ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙ – ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ

ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΠΑΛΑΙΜΩ – ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ

15η Αγωνιστική – 30/01/22

Ρεπό: ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ

ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ – ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ – ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ

ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ – ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ

ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82

ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ – ΑΠΑΣ ΝΑΞΟΥ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙ

ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ – ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΠΑΛΑΙΜΩ

16η Αγωνιστική – 06/02/22

Ρεπό: ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ

ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ

ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ

ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ

ΑΠΑΣ ΝΑΞΟΥ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ

ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΠΑΛΑΙΜΩ – ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ

ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ – ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ

17η Αγωνιστική – 13/02/22

Ρεπό: ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙΑΣ

ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ – ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ – ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82

ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ – ΑΠΑΣ ΝΑΞΟΥ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙ

ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΠΑΛΑΙΜΩ

ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ – ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ

ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ

18η Αγωνιστική – 20/02/22

Ρεπό: ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ

ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ

ΑΠΑΣ ΝΑΞΟΥ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ

ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΠΑΛΑΙΜΩ – ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ

ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ

ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ – ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ

ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ – ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ

19η Αγωνιστική – 27/02/22

Ρεπό: ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ

ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ – ΑΠΑΣ ΝΑΞΟΥ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ – ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΠΑΛΑΙΜΩ

ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ – ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ

ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ

ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82

ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ – ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ

20η Αγωνιστική – 06/03/22

Ρεπό: ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ

ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΠΑΛΑΙΜΩ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ

ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ

ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ – ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ

ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ

ΑΠΑΣ ΝΑΞΟΥ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙ – ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ

ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ

21η Αγωνιστική – 13/03/22

Ρεπό: ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ

ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ – ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ – ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ

ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ – ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ

ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΠΑΛΑΙΜΩ

ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ – ΑΠΑΣ ΝΑΞΟΥ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙ

ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ – ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82

22η Αγωνιστική – 20/03/22

Ρεπό: ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82

ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ

ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ

ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ

ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ – ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ

ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΠΑΛΑΙΜΩ – ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ

ΑΠΑΣ ΝΑΞΟΥ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙ – ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ

23η Αγωνιστική – 27/03/22

Ρεπό: ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ

ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ – ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ

ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ

ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ – ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ

ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ – ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΠΑΛΑΙΜΩ

ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΑΠΑΣ ΝΑΞΟΥ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙ

24η Αγωνιστική – 03/04/22

Ρεπό: ΑΠΑΣ ΝΑΞΟΥ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ

ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ

ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ

ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ – ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ

ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ – ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ

ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ – ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ

ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΠΑΛΑΙΜΩ – ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82

25η Αγωνιστική – 10/04/22

Ρεπό: ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ

ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ – ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ

ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ

ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ – ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ

ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ – ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ

ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ

ΑΠΑΣ ΝΑΞΟΥ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙ – ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΠΑΛΑΙΜΩ

26η Αγωνιστική – 17/04/22

Ρεπό: ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΠΑΛΑΙΜΩΝ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ

ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ – ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ

ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ

ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ – ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ

ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ – ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82

ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ – ΑΠΑΣ ΝΑΞΟΥ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙ

Β’ Όμιλος

1η Αγωνιστική – 17/10/21

ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ

ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ

ΟΦΗ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ

ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ

ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΑΚΟΣ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ

ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ

2η Αγωνιστική – 24/10/21

ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ – ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ

ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ – ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΟΦΗ

ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ

ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ – ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΑΚΟΣ

ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ

ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ

3η Αγωνιστική – 31/10/21

ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ

ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ

ΟΦΗ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ

ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΑΚΟΣ – ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ – ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ

ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ

4η Αγωνιστική – 07/11/21

ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ

ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ – ΟΦΗ

ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ – ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ

ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ – ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΑΚΟΣ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ

ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ – ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ

5η Αγωνιστική – 14/11/21

ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ

ΟΦΗ – ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ

ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ – ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ

ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΑΚΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ

ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ

ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ

6η Αγωνιστική – 21/11/21

ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ – ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ

ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ – ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ – ΟΦΗ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ – ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ

ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΑΚΟΣ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ

ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ

ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ

7η Αγωνιστική – 28/11/21

ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ – ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ

ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ

ΟΦΗ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ

ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ – ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΑΚΟΣ

ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ

ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ

ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

8η Αγωνιστική – 05/12/21

ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ – ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΑΚΟΣ – ΟΦΗ

ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ

ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ – ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ

ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ

ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ

9η Αγωνιστική – 12/12/21

ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ

ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΑΚΟΣ

ΟΦΗ – ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ

ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ – ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ

ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ – ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ

ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ

10η Αγωνιστική – 19/12/21

ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΑΚΟΣ – ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ

ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ – ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

ΟΦΗ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ – ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ

ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ

ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ

ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

11η Αγωνιστική – 22/12/21

ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ – ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ

ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΟΦΗ

ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ

ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ – ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΑΚΟΣ

ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ

ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ

ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ

12η Αγωνιστική – 09/01/22

ΟΦΗ – ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ

ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ

ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ – ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ

ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΑΚΟΣ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ

ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ

13η Αγωνιστική – 16/01/22

ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ – ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ

ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ – ΟΦΗ

ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ – ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ

ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΑΚΟΣ

ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ

ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ – ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ

14η Αγωνιστική – 23/01/22

ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ

ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ – ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ – ΟΦΗ

ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ

ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΑΚΟΣ

ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ

ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ – ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ

15η Αγωνιστική – 30/01/22

ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ – ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ

ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ

ΟΦΗ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ

ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΑΚΟΣ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ – ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ

ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ

16η Αγωνιστική – 06/02/22

ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ – ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ

ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΟΦΗ

ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ – ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ

ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ – ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΑΚΟΣ

ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ

ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ

17η Αγωνιστική – 13/02/22

ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ

ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

ΟΦΗ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ

ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ – ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ

ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΑΚΟΣ – ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ

ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ

ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ

18η Αγωνιστική – 20/02/22

ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ

ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ – ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ – ΟΦΗ

ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ – ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ – ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΑΚΟΣ

ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ

ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ

19η Αγωνιστική – 27/02/22

ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ

ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ

ΟΦΗ – ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ

ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ

ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΑΚΟΣ

ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ

20η Αγωνιστική – 06/03/22

ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ – ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ

ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ – ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ – ΟΦΗ

ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΑΚΟΣ – ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ

ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ

ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ – ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ

ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ

21η Αγωνιστική – 13/03/22

ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ – ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ

ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ

ΟΦΗ – ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΑΚΟΣ

ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ

ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ – ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ

ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ

ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

22η Αγωνιστική – 20/03/22

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ – ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ

ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΑΚΟΣ – ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ – ΟΦΗ

ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ

ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ

ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ

ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ

23η Αγωνιστική – 27/03/22

ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ – ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΑΚΟΣ

ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ

ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΟΦΗ

ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ

ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ – ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ

ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ

ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ

24η Αγωνιστική – 03/04/22

ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ – ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ

ΟΦΗ – ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ

ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΑΚΟΣ – ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ

ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ

ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

25η Αγωνιστική – 10/04/22

ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ – ΟΦΗ

ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ – ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ

ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ – ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΑΚΟΣ

ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ

ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ

ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ – ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ

26η Αγωνιστική – 17/04/22

ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ

ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ

ΟΦΗ – ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ

ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ

ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΑΚΟΣ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ

Γ’ Όμιλος

1η Αγωνιστική – 17/10/21

ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ

ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ – ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ

ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ – ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤ

2η Αγωνιστική – 24/10/21

ΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ – ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ – ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ

ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ

ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ – ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤ – ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ

ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

3η Αγωνιστική – 31/10/21

ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ

ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ – ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ

ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤ

ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

4η Αγωνιστική – 07/11/21

ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ

ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ

ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ – ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ – ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ – ΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

5η Αγωνιστική – 14/11/21

ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ

ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤ

ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ

ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ

ΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

6η Αγωνιστική – 21/11/21

ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ – ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤ – ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ

ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ

ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ

7η Αγωνιστική – 28/11/21

ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤ

ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ

ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ – ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ – ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ

ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

8η Αγωνιστική – 05/12/21

ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ – ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ – ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ

ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ – ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤ – ΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ – ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ

ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

9η Αγωνιστική – 12/12/21

ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ

ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ

ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ – ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤ

ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ

10η Αγωνιστική – 19/12/21

ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ – ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ – ΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ – ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ

ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤ – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

11η Αγωνιστική – 22/12/21

ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ

ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ

ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ

ΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ – ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ – ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ

ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤ

12η Αγωνιστική – 09/01/22

ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ – ΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ

ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤ – ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ

13η Αγωνιστική – 16/01/22

ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤ

ΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ

ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ

ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ

ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

14η Αγωνιστική – 23/01/22

ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

ΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ – ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ

ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ

ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ – ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ

ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

15η Αγωνιστική – 30/01/22

ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ

ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ

ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ – ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤ

ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ – ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

16η Αγωνιστική – 06/02/22

ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ – ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ

ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ

ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤ – ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ – ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ

ΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ – ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

17η Αγωνιστική – 13/02/22

ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ

ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ – ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤ

ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ

ΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ – ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ

18η Αγωνιστική – 20/02/22

ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ – ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ

ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ

ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ – ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ – ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

19η Αγωνιστική – 27/02/22

ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ

ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤ

ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ – ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ

ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

ΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

20η Αγωνιστική – 06/03/22

ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤ – ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ – ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ

ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ

ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ – ΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ

21η Αγωνιστική – 13/03/22

ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ

ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ

ΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ – ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤ

ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ – ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ

ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

22η Αγωνιστική – 20/03/22

ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ – ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ

ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ – ΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤ – ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ

ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

23η Αγωνιστική – 27/03/22

ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ

ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ

ΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ – ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ

ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤ

ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ

24η Αγωνιστική – 03/04/22

ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ – ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ – ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ – ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ

ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

25η Αγωνιστική – 10/04/22

ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ

ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

ΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ

ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ – ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ

ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ – ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤ

26η Αγωνιστική – 17/04/22

ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤ – ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ – ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ

ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ – ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ

Δ’ Όμιλος

1η Αγωνιστική – 10/10/21

Ρεπό: ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ.

ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ – ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ

ΧΑΝΘ – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ

ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ – ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ

ΜΕΝΤ – ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87

ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ – ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ

ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ

2η Αγωνιστική – 17/10/21

Ρεπό: ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ

ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ.

ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ – ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ

ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ – ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ

ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΧΑΝΘ

ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87 – ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ

ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΜΕΝΤ

ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ

3η Αγωνιστική – 24/10/21

Ρεπό: ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ. – ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ

ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ

ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ

ΧΑΝΘ – ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87

ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ – ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ

ΜΕΝΤ – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ

ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ – ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ

4η Αγωνιστική – 31/10/21

Ρεπό: ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ

ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ – ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ.

ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ

ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87 – ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ

ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΧΑΝΘ

ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ

ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ – ΜΕΝΤ

ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ – ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

5η Αγωνιστική – 07/11/21

Ρεπό: ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ

ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ. – ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ

ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ – ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87

ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ

ΧΑΝΘ – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ

ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ – ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ

ΜΕΝΤ – ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ

ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ

6η Αγωνιστική – 14/11/21

Ρεπό: ΜΕΝΤ

ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87 – ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ.

ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ

ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ

ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ – ΧΑΝΘ

ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ – ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ

ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ – ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ

7η Αγωνιστική – 21/11/21

Ρεπό: ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ

ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ. – ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ

ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ

ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ

ΧΑΝΘ – ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ

ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ – ΜΕΝΤ

ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87

ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ – ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ

8η Αγωνιστική – 28/11/21

Ρεπό: ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ

ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ.

ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ – ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ

ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ – ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ

ΜΕΝΤ – ΧΑΝΘ

ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87 – ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ

ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ

9η Αγωνιστική – 05/12/21

Ρεπό: ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ

ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ. – ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ

ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ – ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ

ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΜΕΝΤ

ΧΑΝΘ – ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ

ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ

ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ – ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ

ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ – ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87

10η Αγωνιστική – 12/12/21

Ρεπό: ΧΑΝΘ

ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ – ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ.

ΜΕΝΤ – ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ

ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ – ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ

ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ – ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ

ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ

ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87 – ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ

11η Αγωνιστική – 19/12/21

Ρεπό: ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87

ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ. – ΜΕΝΤ

ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ – ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ

ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΧΑΝΘ

ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ

ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ – ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ

ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ

ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ

12η Αγωνιστική – 22/12/21

Ρεπό: ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ

ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ – ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ.

ΧΑΝΘ – ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ

ΜΕΝΤ – ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ – ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ

ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ

ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ

ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87

13η Αγωνιστική – 09/01/22

Ρεπό: ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ

ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ. – ΧΑΝΘ

ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ – ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ

ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ

ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ – ΜΕΝΤ

ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ – ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ

ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ

ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87 – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ

14η Αγωνιστική – 16/01/22

Ρεπό: ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ

ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ.

ΧΑΝΘ – ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ – ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ

ΜΕΝΤ – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ

ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ – ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ

ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ – ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87

ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ

15η Αγωνιστική – 23/01/22

Ρεπό: ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ

ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ. – ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ

ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ

ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ – ΧΑΝΘ

ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ – ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ

ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΜΕΝΤ

ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87 – ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ

ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ

16η Αγωνιστική – 30/01/22

Ρεπό: ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ.

ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ

ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ – ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ

ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ – ΧΑΝΘ

ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ

ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87 – ΜΕΝΤ

ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ

ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ

17η Αγωνιστική – 06/02/22

Ρεπό: ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ

ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ. – ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ – ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ

ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ

ΧΑΝΘ – ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ

ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ – ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87

ΜΕΝΤ – ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ

ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ

18η Αγωνιστική – 13/02/22

Ρεπό: ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ – ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ.

ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ – ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ

ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ

ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87 – ΧΑΝΘ

ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ

ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΜΕΝΤ

ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ – ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ

19η Αγωνιστική – 20/02/22

Ρεπό: ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ

ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ. – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ

ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ – ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ

ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87

ΧΑΝΘ – ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ

ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ

ΜΕΝΤ – ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ

ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ

20η Αγωνιστική – 27/02/22

Ρεπό: ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ

ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ.

ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87 – ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ

ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ

ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΧΑΝΘ

ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ – ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ

ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ – ΜΕΝΤ

ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ – ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

21η Αγωνιστική – 06/03/22

Ρεπό: ΜΕΝΤ

ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ. – ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87

ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ – ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ

ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ

ΧΑΝΘ – ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ

ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ – ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ

ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ

ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ

22η Αγωνιστική – 13/03/22

Ρεπό: ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ

ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ.

ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ

ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ – ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ

ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ – ΧΑΝΘ

ΜΕΝΤ – ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ

ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87 – ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ

23η Αγωνιστική – 20/03/22

Ρεπό: ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ

ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ. – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ

ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ – ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ

ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ

ΧΑΝΘ – ΜΕΝΤ

ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ

ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ – ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87

ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ – ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ

24η Αγωνιστική – 27/03/22

Ρεπό: ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ

ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ – ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ.

ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ – ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ

ΜΕΝΤ – ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ

ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ – ΧΑΝΘ

ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ

ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87 – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ

25η Αγωνιστική – 03/04/22

Ρεπό: ΧΑΝΘ

ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ. – ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ

ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ – ΜΕΝΤ

ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ

ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ

ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ

ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ – ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ

ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87

26η Αγωνιστική – 10/04/22

Ρεπό: ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87

ΜΕΝΤ – ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ.

ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ – ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ

ΧΑΝΘ – ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ

ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ – ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ – ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ

ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ

ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ

27η Αγωνιστική – 17/04/22

Ρεπό: ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ

ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ. – ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ

ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ – ΧΑΝΘ

ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΜΕΝΤ

ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ – ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ

ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ – ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ

ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ

ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87 – ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ

28η Αγωνιστική – 20/04/22

Ρεπό: ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ

ΧΑΝΘ – ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ.

ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ

ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ – ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

ΜΕΝΤ – ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ

ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ

ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ – ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ

ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87

29η Αγωνιστική – 27/04/22

Ρεπό: ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ

ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ. – ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ

ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΧΑΝΘ

ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ – ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ

ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ – ΜΕΝΤ

ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ

ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87 – ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ

ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ

30η Αγωνιστική – 01/05/22

Ρεπό: ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ

ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ – ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ.

ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

ΧΑΝΘ – ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ

ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ

ΜΕΝΤ – ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ

ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ – ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87

ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ – ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here