Το πανόραμα των 6 Ομίλων στη Γ’ Εθνική

Πραγματοποιήθηκε σήμερα (19/8) η κλήρωση των Εθνικών πρωταθλημάτων. Όσον αφορά την Γ’ Εθνική, απαρτίζεται από 6 ομίλους.

Αναλυτικά το πρόγραμμά τους:

Α’ Όμιλος

1η Αγωνιστική – 24/10/21

ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ – ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ

ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΦ

ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠΑΡΙΣΣ – ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ ΠΑΤ

ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ

2η Αγωνιστική – 31/10/21

ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΦ – ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ

ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ ΠΑΤ – ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ

ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠΑΡΙΣΣ

ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ – ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ

3η Αγωνιστική – 07/11/21

ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ – ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ ΠΑΤ

ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ – ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠΑΡΙΣΣ – ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ

ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ

ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΦ

4η Αγωνιστική – 21/11/21

ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ

ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ – ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ

ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠΑΡΙΣΣ

ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ

ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ ΠΑΤ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΦ

5η Αγωνιστική – 28/11/21

ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ – ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ

ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ

ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠΑΡΙΣΣ – ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ – ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ ΠΑΤ

ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΦ – ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

6η Αγωνιστική – 05/12/21

ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ

ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ

ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠΑΡΙΣΣ – ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ

ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΦ

ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ ΠΑΤ

7η Αγωνιστική – 12/12/21

ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ – ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ – ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠΑΡΙΣΣ

ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ – ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΦ – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ

ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ ΠΑΤ – ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ

8η Αγωνιστική – 19/12/21

ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠΑΡΙΣΣ – ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ

ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ – ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ

ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΦ

ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ ΠΑΤ

ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ – ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

9η Αγωνιστική – 09/01/22

ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ – ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ

ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ – ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ

ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΦ – ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠΑΡΙΣΣ

ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ ΠΑΤ – ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ

10η Αγωνιστική – 16/01/22

ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ – ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ

ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΦ – ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ

ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ ΠΑΤ – ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠΑΡΙΣΣ

ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ

11η Αγωνιστική – 23/01/22

ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΦ

ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ – ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ ΠΑΤ

ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠΑΡΙΣΣ – ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ

ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ

12η Αγωνιστική – 06/02/22

ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ ΠΑΤ – ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ

ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ

ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ – ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠΑΡΙΣΣ

ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΦ – ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ

13η Αγωνιστική – 13/02/22

ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ – ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ – ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ

ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠΑΡΙΣΣ – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ

ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ – ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΦ – ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ ΠΑΤ

14η Αγωνιστική – 20/02/22

ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ – ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ

ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ

ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠΑΡΙΣΣ

ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ ΠΑΤ – ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ

ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΦ

15η Αγωνιστική – 13/03/22

ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ

ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ – ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ – ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠΑΡΙΣΣ

ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΦ – ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ

ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ ΠΑΤ – ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

16η Αγωνιστική – 20/03/22

ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ

ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠΑΡΙΣΣ – ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ

ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ

ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΦ

ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ – ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ ΠΑΤ

17η Αγωνιστική – 03/04/22

ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ – ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠΑΡΙΣΣ

ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ – ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ

ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΦ – ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ ΠΑΤ – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ

ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ

18η Αγωνιστική – 10/04/22

ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ – ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ

ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ – ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ

ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠΑΡΙΣΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΦ

ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ ΠΑΤ

ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

B’ Όμιλος

1η Αγωνιστική – 24/10/21

ΑΠΣ ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ

ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ – ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ

ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ

ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ – ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ

ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ

2η Αγωνιστική – 31/10/21

ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΑΠΣ ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ

ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ – ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ

ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ – ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ

ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ – ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ

ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

3η Αγωνιστική – 07/11/21

ΑΠΣ ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ

ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ – ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ

ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ – ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ

ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ

4η Αγωνιστική – 21/11/21

ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ – ΑΠΣ ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ

ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ – ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ

ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ

ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ

ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ – ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ

5η Αγωνιστική – 28/11/21

ΑΠΣ ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ – ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ

ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ – ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ

ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ

ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ

6η Αγωνιστική – 05/12/21

ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΠΣ ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ

ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ – ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ

ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ

ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ – ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ

ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ

7η Αγωνιστική – 12/12/21

ΑΠΣ ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ – ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ

ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ – ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ

ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ

ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ – ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ

8η Αγωνιστική – 19/12/21

ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ – ΑΠΣ ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ

ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ

ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ – ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ

ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ

ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ – ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ

9η Αγωνιστική – 09/01/22

ΑΠΣ ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ – ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ

ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ

ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ

ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ – ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ

ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

10η Αγωνιστική – 16/01/22

ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΑΠΣ ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ

ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ

ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ – ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ

ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ – ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ

ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

11η Αγωνιστική – 23/01/22

ΑΠΣ ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ – ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ

ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ

ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ – ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ

ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ – ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ

ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ

12η Αγωνιστική – 06/02/22

ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ – ΑΠΣ ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ

ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ – ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ

ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ – ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ

ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ

ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ

13η Αγωνιστική – 13/02/22

ΑΠΣ ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ – ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ

ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ – ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ

ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ

ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ

14η Αγωνιστική – 20/02/22

ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ – ΑΠΣ ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ

ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ

ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ – ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ

ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ

ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ – ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ

15η Αγωνιστική – 13/03/22

ΑΠΣ ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ – ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ

ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ

ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ

ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ – ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ

16η Αγωνιστική – 20/03/22

ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ – ΑΠΣ ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ

ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ – ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ

ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ

ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ

ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ

17η Αγωνιστική – 03/04/22

ΑΠΣ ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ – ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ

ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ

ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ

ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ – ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ

18η Αγωνιστική – 10/04/22

ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ – ΑΠΣ ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ

ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ

ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ – ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ

ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ

ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ

Γ’ Όμιλος

1η Αγωνιστική – 17/10/21

Ρεπό: ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ

ΑΣ ΠΕΡΑ – ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ

ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ – ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ

ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ – ΚΑΠ

ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ – ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ

ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ

2η Αγωνιστική – 24/10/21

Ρεπό: ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙ

ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ – ΑΣ ΠΕΡΑ

ΚΑΠ – ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ

ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ – ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ

ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ – ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ

3η Αγωνιστική – 31/10/21

Ρεπό: ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ

ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙ – ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ

ΑΣ ΠΕΡΑ – ΚΑΠ

ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ – ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ

ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ – ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ

ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

4η Αγωνιστική – 07/11/21

Ρεπό: ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ

ΚΑΠ – ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙ

ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ – ΑΣ ΠΕΡΑ

ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ – ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ

ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ

ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ – ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ

5η Αγωνιστική – 14/11/21

Ρεπό: ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ

ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙ – ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ

ΑΣ ΠΕΡΑ – ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ

ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ – ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ

ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΚΑΠ

6η Αγωνιστική – 21/11/21

Ρεπό: ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ

ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ – ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙ

ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΑΣ ΠΕΡΑ

ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ – ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ

ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ – ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ

ΚΑΠ – ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ

7η Αγωνιστική – 28/11/21

Ρεπό: ΚΑΠ

ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

ΑΣ ΠΕΡΑ – ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ

ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ – ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ

ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ

ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ – ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ

8η Αγωνιστική – 05/12/21

Ρεπό: ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ

ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ – ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙ

ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ – ΑΣ ΠΕΡΑ

ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ

ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ – ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ

ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ – ΚΑΠ

9η Αγωνιστική – 12/12/21

Ρεπό: ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ

ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙ – ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ

ΑΣ ΠΕΡΑ – ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ

ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ

ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

ΚΑΠ – ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ

10η Αγωνιστική – 19/12/21

Ρεπό: ΑΣ ΠΕΡΑ

ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ – ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙ

ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ – ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ

ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ – ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ

ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΚΑΠ

ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ – ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ

11η Αγωνιστική – 09/01/22

Ρεπό: ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ

ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙ – ΑΣ ΠΕΡΑ

ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ

ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ – ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ

ΚΑΠ – ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ

ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

12η Αγωνιστική – 16/01/22

Ρεπό: ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ

ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΣ ΠΕΡΑ

ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ – ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ

ΚΑΠ – ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ

ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ – ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ

ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

13η Αγωνιστική – 23/01/22

Ρεπό: ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙ – ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ

ΑΣ ΠΕΡΑ – ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ

ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ – ΚΑΠ

ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ – ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ

ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ – ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ

14η Αγωνιστική – 30/01/22

Ρεπό: ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ

ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ – ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙ

ΚΑΠ – ΑΣ ΠΕΡΑ

ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ – ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ

ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ – ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ

ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ

15η Αγωνιστική – 06/02/22

Ρεπό: ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ

ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙ – ΚΑΠ

ΑΣ ΠΕΡΑ – ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ

ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ – ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ

ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ

16η Αγωνιστική – 13/02/22

Ρεπό: ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ

ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ – ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙ

ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ – ΑΣ ΠΕΡΑ

ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ

ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ – ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ

ΚΑΠ – ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ

17η Αγωνιστική – 20/02/22

Ρεπό: ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ

ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙ – ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ

ΑΣ ΠΕΡΑ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ – ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ

ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ

ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ – ΚΑΠ

18η Αγωνιστική – 06/03/22

Ρεπό: ΚΑΠ

ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙ

ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ – ΑΣ ΠΕΡΑ

ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ – ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ

ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ – ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ

ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ – ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ

19η Αγωνιστική – 13/03/22

Ρεπό: ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ

ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙ – ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ

ΑΣ ΠΕΡΑ – ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ

ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ – ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ

ΚΑΠ – ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ

20η Αγωνιστική – 20/03/22

Ρεπό: ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ

ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ – ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙ

ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ – ΑΣ ΠΕΡΑ

ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ – ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ

ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ

ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ – ΚΑΠ

21η Αγωνιστική – 03/04/22

Ρεπό: ΑΣ ΠΕΡΑ

ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙ – ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ

ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ

ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ – ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ

ΚΑΠ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ – ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ

22η Αγωνιστική – 10/04/22

Ρεπό: ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ

ΑΣ ΠΕΡΑ – ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙ

ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ – ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ

ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ – ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ

ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ – ΚΑΠ

ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ

Δ’ Όμιλος

1η Αγωνιστική – 24/10/21

ΓΣ ΑΓΡΙΑΣ – ΕΣΚΑΒΔΕ

ΓΣ ΣΟΦΑΔΩΝ – ΕΣΚΑΘ

ΑΟ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝ – ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ

ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ – ΑΕ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ “ΑΧΕΡΩ

ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΛΑΜΙΑ – ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986

2η Αγωνιστική – 31/10/21

ΕΣΚΑΘ – ΓΣ ΑΓΡΙΑΣ

ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ – ΓΣ ΣΟΦΑΔΩΝ

ΑΕ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ “ΑΧΕΡΩ – ΑΟ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝ

ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986 – ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ

ΕΣΚΑΒΔΕ – ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΛΑΜΙΑ

3η Αγωνιστική – 07/11/21

ΓΣ ΑΓΡΙΑΣ – ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ

ΓΣ ΣΟΦΑΔΩΝ – ΑΕ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ “ΑΧΕΡΩ

ΑΟ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝ – ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986

ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ – ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΛΑΜΙΑ

ΕΣΚΑΒΔΕ – ΕΣΚΑΘ

4η Αγωνιστική – 21/11/21

ΑΕ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ “ΑΧΕΡΩ – ΓΣ ΑΓΡΙΑΣ

ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986 – ΓΣ ΣΟΦΑΔΩΝ

ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΛΑΜΙΑ – ΑΟ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝ

ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ – ΕΣΚΑΒΔΕ

ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ – ΕΣΚΑΘ

5η Αγωνιστική – 28/11/21

ΓΣ ΑΓΡΙΑΣ – ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986

ΓΣ ΣΟΦΑΔΩΝ – ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΛΑΜΙΑ

ΑΟ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝ – ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ

ΕΣΚΑΒΔΕ – ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ

ΕΣΚΑΘ – ΑΕ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ “ΑΧΕΡΩ

6η Αγωνιστική – 05/12/21

ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΛΑΜΙΑ – ΓΣ ΑΓΡΙΑΣ

ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ – ΓΣ ΣΟΦΑΔΩΝ

ΑΟ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝ – ΕΣΚΑΒΔΕ

ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986 – ΕΣΚΑΘ

ΑΕ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ “ΑΧΕΡΩ – ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ

7η Αγωνιστική – 12/12/21

ΓΣ ΑΓΡΙΑΣ – ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ

ΓΣ ΣΟΦΑΔΩΝ – ΑΟ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝ

ΕΣΚΑΒΔΕ – ΑΕ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ “ΑΧΕΡΩ

ΕΣΚΑΘ – ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΛΑΜΙΑ

ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ – ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986

8η Αγωνιστική – 19/12/21

ΑΟ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝ – ΓΣ ΑΓΡΙΑΣ

ΓΣ ΣΟΦΑΔΩΝ – ΕΣΚΑΒΔΕ

ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ – ΕΣΚΑΘ

ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΛΑΜΙΑ – ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ

ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986 – ΑΕ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ “ΑΧΕΡΩ

9η Αγωνιστική – 09/01/22

ΓΣ ΑΓΡΙΑΣ – ΓΣ ΣΟΦΑΔΩΝ

ΕΣΚΑΒΔΕ – ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986

ΕΣΚΑΘ – ΑΟ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝ

ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ – ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ

ΑΕ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ “ΑΧΕΡΩ – ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΛΑΜΙΑ

10η Αγωνιστική – 16/01/22

ΕΣΚΑΒΔΕ – ΓΣ ΑΓΡΙΑΣ

ΕΣΚΑΘ – ΓΣ ΣΟΦΑΔΩΝ

ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ – ΑΟ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝ

ΑΕ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ “ΑΧΕΡΩ – ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ

ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986 – ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΛΑΜΙΑ

11η Αγωνιστική – 23/01/22

ΓΣ ΑΓΡΙΑΣ – ΕΣΚΑΘ

ΓΣ ΣΟΦΑΔΩΝ – ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ

ΑΟ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝ – ΑΕ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ “ΑΧΕΡΩ

ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ – ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986

ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΛΑΜΙΑ – ΕΣΚΑΒΔΕ

12η Αγωνιστική – 06/02/22

ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ – ΓΣ ΑΓΡΙΑΣ

ΑΕ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ “ΑΧΕΡΩ – ΓΣ ΣΟΦΑΔΩΝ

ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986 – ΑΟ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝ

ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΛΑΜΙΑ – ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ

ΕΣΚΑΘ – ΕΣΚΑΒΔΕ

13η Αγωνιστική – 13/02/22

ΓΣ ΑΓΡΙΑΣ – ΑΕ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ “ΑΧΕΡΩ

ΓΣ ΣΟΦΑΔΩΝ – ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986

ΑΟ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝ – ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΛΑΜΙΑ

ΕΣΚΑΒΔΕ – ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ

ΕΣΚΑΘ – ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ

14η Αγωνιστική – 20/02/22

ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986 – ΓΣ ΑΓΡΙΑΣ

ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΛΑΜΙΑ – ΓΣ ΣΟΦΑΔΩΝ

ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ – ΑΟ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝ

ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ – ΕΣΚΑΒΔΕ

ΑΕ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ “ΑΧΕΡΩ – ΕΣΚΑΘ

15η Αγωνιστική – 13/03/22

ΓΣ ΑΓΡΙΑΣ – ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΛΑΜΙΑ

ΓΣ ΣΟΦΑΔΩΝ – ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ

ΕΣΚΑΒΔΕ – ΑΟ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝ

ΕΣΚΑΘ – ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986

ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ – ΑΕ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ “ΑΧΕΡΩ

16η Αγωνιστική – 20/03/22

ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ – ΓΣ ΑΓΡΙΑΣ

ΑΟ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝ – ΓΣ ΣΟΦΑΔΩΝ

ΑΕ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ “ΑΧΕΡΩ – ΕΣΚΑΒΔΕ

ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΛΑΜΙΑ – ΕΣΚΑΘ

ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986 – ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ

17η Αγωνιστική – 03/04/22

ΓΣ ΑΓΡΙΑΣ – ΑΟ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝ

ΕΣΚΑΒΔΕ – ΓΣ ΣΟΦΑΔΩΝ

ΕΣΚΑΘ – ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ

ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ – ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΛΑΜΙΑ

ΑΕ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ “ΑΧΕΡΩ – ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986

18η Αγωνιστική – 10/04/22

ΓΣ ΣΟΦΑΔΩΝ – ΓΣ ΑΓΡΙΑΣ

ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986 – ΕΣΚΑΒΔΕ

ΑΟ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝ – ΕΣΚΑΘ

ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ – ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ

ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΛΑΜΙΑ – ΑΕ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ “ΑΧΕΡΩ

Ε’ Όμιλος

1η Αγωνιστική – 24/10/21

ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΑΟ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ

ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ – ΦΣΦ Ο ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ

ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ – ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΔΕΚΑ – ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

2η Αγωνιστική – 31/10/21

ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ

ΦΣΦ Ο ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ – ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ

ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ – ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ

ΑΟ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΔΕΚΑ

3η Αγωνιστική – 07/11/21

ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΦΣΦ Ο ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ

ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ – ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ – ΔΕΚΑ

ΑΟ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ

4η Αγωνιστική – 21/11/21

ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ

ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ – ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΔΕΚΑ – ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ

ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ – ΑΟ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

ΦΣΦ Ο ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ – ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ

5η Αγωνιστική – 28/11/21

ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΔΕΚΑ

ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ – ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ

ΑΟ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΦΣΦ Ο ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ

ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ

6η Αγωνιστική – 05/12/21

ΔΕΚΑ – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ

ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ – ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ – ΑΟ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ – ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ

ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΦΣΦ Ο ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ

7η Αγωνιστική – 12/12/21

ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ

ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ

ΑΟ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΔΕΚΑ

ΦΣΦ Ο ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ – ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

8η Αγωνιστική – 19/12/21

ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ

ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΑΟ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ – ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ

ΔΕΚΑ – ΦΣΦ Ο ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ

ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ – ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ

9η Αγωνιστική – 09/01/22

ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΑΟ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ

ΦΣΦ Ο ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ – ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ

ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΔΕΚΑ

10η Αγωνιστική – 16/01/22

ΑΟ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ

ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΦΣΦ Ο ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ – ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ

ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ

ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ – ΔΕΚΑ

11η Αγωνιστική – 23/01/22

ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ

ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΦΣΦ Ο ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ

ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ – ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ – ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

ΔΕΚΑ – ΑΟ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

12η Αγωνιστική – 06/02/22

ΦΣΦ Ο ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ

ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ – ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ

ΔΕΚΑ – ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ

ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΑΟ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

13η Αγωνιστική – 13/02/22

ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ – ΔΕΚΑ

ΑΟ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ

ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΦΣΦ Ο ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ

14η Αγωνιστική – 20/02/22

ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ

ΔΕΚΑ – ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ – ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ

ΦΣΦ Ο ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ – ΑΟ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ

15η Αγωνιστική – 13/03/22

ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΔΕΚΑ

ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ

ΑΟ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ

ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

ΦΣΦ Ο ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ – ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ

16η Αγωνιστική – 20/03/22

ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ

ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ – ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΑΟ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

ΔΕΚΑ – ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ

ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ – ΦΣΦ Ο ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ

17η Αγωνιστική – 03/04/22

ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ

ΑΟ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ

ΦΣΦ Ο ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ – ΔΕΚΑ

ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

18η Αγωνιστική – 10/04/22

ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ

ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ – ΑΟ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ – ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ

ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ – ΦΣΦ Ο ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ

ΔΕΚΑ – ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΣΤ’ Όμιλος

1η Αγωνιστική – 24/10/21

ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ – ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ

ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ – ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΟ – ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ

ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ – ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ

ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ

2η Αγωνιστική – 31/10/21

ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ

ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ – ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ

ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΟ

ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ

ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ – ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02

3η Αγωνιστική – 07/11/21

ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ – ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ

ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ – ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ

ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΟ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ

ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ – ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02

ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ – ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

4η Αγωνιστική – 21/11/21

ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ

ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ

ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 – ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΟ

ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ – ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ

ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ – ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

5η Αγωνιστική – 28/11/21

ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ

ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ – ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02

ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΟ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ

ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ – ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ

ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ

6η Αγωνιστική – 05/12/21

ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 – ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ

ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ – ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ

ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΟ – ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ

ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ

7η Αγωνιστική – 12/12/21

ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ

ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ – ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΟ

ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ – ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ

ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02

ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ

8η Αγωνιστική – 19/12/21

ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΟ – ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ

ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ – ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ

ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ – ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 – ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ

ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ

9η Αγωνιστική – 09/01/22

ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ – ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ

ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ

ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΟ

ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ

ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02

10η Αγωνιστική – 16/01/22

ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ – ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ

ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ

ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ – ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΟ

ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ

ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02

11η Αγωνιστική – 23/01/22

ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ – ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ – ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ

ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΟ – ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ

ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ

ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 – ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ

12η Αγωνιστική – 06/02/22

ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ – ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ

ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ

ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΟ

ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ

ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ

13η Αγωνιστική – 13/02/22

ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ – ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ

ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ

ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΟ – ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02

ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ

ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ

14η Αγωνιστική – 20/02/22

ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ

ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 – ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ

ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ – ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΟ

ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ – ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ

ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

15η Αγωνιστική – 13/03/22

ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ – ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02

ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ

ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ – ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΟ

ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ

ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ – ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ

16η Αγωνιστική – 20/03/22

ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ – ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ

ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΟ – ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ

ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ

ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 – ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ

17η Αγωνιστική – 03/04/22

ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ – ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΟ

ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ – ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ

ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ

ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ – ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02

ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ

18η Αγωνιστική – 10/04/22

ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ – ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ

ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ

ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΟ – ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ – ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ

ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 – ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ


ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here