Α2 Ανδρών: Το πρόγραμμα του πρωταθλήματος

Πραγματοποιήθηκε σήμερα (19/8) η κλήρωση των Εθνικών πρωταθλημάτων. Όσον αφορά την Α2, θα συμμετάσχουν 15 ομάδες με έντονο – όπως πάντα βέβαια – το στοιχείο του ανταγωνισμού.

Στη συνέχεια θα ακολουθήσουν πλέι-οφ και πλέι-άουτ για άνοδο και παραμονή. Κάτωθι παρουσιάζεται το πρόγραμμα του Α΄Γύρου και ισχύει στη συνέχεια και ο Β’ γύρος με αντίστροφη την έδρα των αναμετρήσεων.

1η Αγωνιστική – 09/10/21

Ρεπό: ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

ΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟ – ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ

ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ

ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ – ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ

ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗ – ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ – ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ

2η Αγωνιστική – 16/10/21

Ρεπό: ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ

ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ – ΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟ

ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ

ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ

ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ – ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ – ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗ

3η Αγωνιστική – 23/10/21

Ρεπό: ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ

ΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟ – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ

ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ – ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ

ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ – ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ

ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗ – ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ

4η Αγωνιστική – 30/10/21

Ρεπό: ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ

ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟ

ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ

ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ

ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ – ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ – ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ – ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

5η Αγωνιστική – 06/11/21

Ρεπό: ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ

ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟ – ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ

ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ – ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ

ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ – ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ

ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗ

ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ

6η Αγωνιστική – 13/11/21

Ρεπό: ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ – ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟ

ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ

ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ – ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ

ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗ – ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ

7η Αγωνιστική – 20/11/21

Ρεπό: ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ

ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

ΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟ – ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ

ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ

ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ – ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗ

ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ – ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ

ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ – ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ

8η Αγωνιστική – 27/11/21

Ρεπό: ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ – ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ – ΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟ

ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ

ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ

ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ

ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ

9η Αγωνιστική – 04/12/21

Ρεπό: ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ

ΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟ – ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗ

ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ – ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ

ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ – ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ

10η Αγωνιστική – 11/12/21

Ρεπό: ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ

ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗ – ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟ

ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ

ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ – ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ

ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ

ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ – ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ

11η Αγωνιστική – 18/12/21

Ρεπό: ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ

ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟ – ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ

ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗ

ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ – ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ

ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ

ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

12η Αγωνιστική – 22/12/21

Ρεπό: ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ

ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ – ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ – ΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟ

ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ

ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ

ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ – ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ

13η Αγωνιστική – 08/01/22

Ρεπό: ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ

ΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ

ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ – ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗ

ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ

ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ – ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ

14η Αγωνιστική – 15/01/22

Ρεπό: ΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ

ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ – ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ

ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ

ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗ – ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ – ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ

ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ – ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

15η Αγωνιστική – 22/01/22

Ρεπό: ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ

ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – ΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟ

ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ

ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ – ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ

ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ – ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗ

ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here