Νέο τεχνικό καθοδηγητή έχει από σήμερα (17/2) ο Ηρακλής. Οι διοικούντες την ομάδα, μετά την παραίτηση, εσχάτως, του Φοίβου Γυμνόπουλου, επέλεξαν να δώσουν τα ηνία της καθοδήγησης του «Γηραιού», για το υπόλοιπο της φετινής αγωνιστικής σεζόν, στον Κώστα Μέξα.
![](https://static.themomentum.gr/wp-content/uploads/2023/02/5666.jpg)
4η αλλαγή
Mάλιστα, θα αποτελέσει τον τέταρτο τεχνικό, για φέτος, για τον Ηρακλή, μετά τους Παντελή Μπούτσκο, Γιάννη Ντάγιο, Φοίβο Γυμνόπουλο.